darželis

Susipažinkime

VšĮ Nevalstybinis vaikų darželis „Nendrė“ įkurtas 1998 m. Vilniaus Šnipiškių mikrorajone. „Nendrėje“ išvystytas įtraukiojo ugdymo modelis, kuriame gerbiamos ir vertinamos skirtybės, kiekvienam vaikui užtikrinamos lygios galimybės ugdytis kaip savitai individualybei bei teisė augti oriam, kūrybingam ir nevaržomam stereotipinių apribojimų.

Mišrioje darželio grupėje ugdomi vaikai nuo 3 iki 6 metų. „Nendrė” – atvira visiems vaikams!

Pagrindiniai ugdymo principai

Įtraukimo principas: mokome priimti ir gerbti individualias skirtybes ir padedame kiekvienam vaikui įsitraukti į veiklą.

Praturtinimo principas: skatiname vaikus išbandyti naujas, nestereotipines veiklas ir atrasti savo gebėjimus bei juos tobulinti.

Bendradarbiavimo principas: kuriame patrauklias žaidimų erdves, kuriose visi vaikai galėtų patirti bendros veiklos džiaugsmą.

Įvairovės principas: siūlome veiklų, priemonių ir žaislų įvairovę, laviname vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą.

Subalansuoto ugdymo principas: siekiame vienodai paskirstyti savo dėmesį, laiką ir paramą kiekvienam grupės nariui.

Netolerancijos smurtui principas: visiškai netoleruojame bet kokių smurto apraiškų ir mokome vaikus valdyti emocijas bei gerbti kiekvieno žmogaus asmeninę erdvę.

Vaikai lankantys darželį mėgaujasi vietoje pagamintu maistu, muzikos bei dailės užsiėmimais, o vasaros metu keliauja į „Nendrės” organizuojamas stovyklas. Vaikų kalba rūpinasi logopedė, kuri teikia užsiėmimus vaikams ir konsultacijas tėvams.

Visos papildomos paslaugos Nendrę lankantiems vaikams yra nemokamos.

Matinimas

Vaikų maitinimo valgiaraštis, suderintas su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba (2019.02.05).

Su valgiaraščiu galite susipažinti ČIA

Kainos ir darbo laikas

Esame ne pelno siekianti organizacija, todėl taikome individualizuotą apmokėjimą už darželio paslaugas, atsižvelgdami į kiekvienos šeimos finansines galimybes.

2021/2022 mokslo metais mokestis už vaikų ugdymą darželyje yra 14,48 eurai per mėnesį ir 3 eurų maitinimo mokestis už kiekvieną lankytą dieną.

Darželis dirba darbo dienomis nuo 7:00 iki 18:00. Prieššventinėmis dienomis dirbame nuo 7:00 iki 17:00.

Norite prisijungti?

Kviečiame rašyti į nvonendre@gmail.com